Стіни

Сучасна венеціанська штукатурка

Сучасна венеціанська штукатурка На сучасному ринку в останній час з'явилось дуже широке розмаїття інноваційних оздоблювальних матеріалів, що відкриває для споживача дуже широкі можливості декоративного оздоблення власного житла або інших приміщень.

Одним з порівняно нових матеріалів, який характеризується не тільки чудовим зовнішнім виглядом, але і високими технічними характеристиками, є венеціанська штукатурка. Однак слід знати, що назвати венеціанську штукатурку новим матеріалом можна лише умовно, адже покриття, схоже на неї, використовується вже кілька сотень років. Однак на сучасному етапі до його складу почали додаватися інноваційні компоненти (зокрема – полімерні складові), завдяки використанню яких властивості матеріалу істотно поліпшуються.

italdecor.kiev.ua представляє собою оздоблювальний матеріал, до складу якого може входити досить багато компонентів, проте основною серед них, як і багато років тому, є мармурова крихта. Завдяки її використанню стіни, покриті такою штукатуркою, виглядають як кам'яний моноліт, і при цьому на його поверхні відображається естетично привабливий малюнок, який імітує мармурову поверхню, але тільки при правильному нанесенні. Саме складна процедура нанесення є основним недоліком матеріалу, адже навіть якщо цією процедурою буде займатися професіонал, то навіть він не зможе правильно покрити їй більше 7 квадратних метрів поверхні на добу. Звичайно, можна і самостійно навчитися наносити матеріал, проте ця процедура є технічно складною і трудомісткою, тому оптимальне рішення – це звернутися за допомогою до професіонала.

Сучасна венеціанська штукатурка
Сучасна венеціанська штукатурка

Слід зазначити, що останнім часом замість мармурової крихти виробники почали включати до складу венеціанської штукатурки і інші наповнювачі. Наприклад, подрібнений кварц, граніт та інші мінеральні природні матеріали. Вони дозволяють варіювати зовнішній вигляд покриття, проте іноді обходяться навіть дорожче традиційної штукатурки, виробленої на основі мармурової крихти.

Сучасна венеціанська штукатурка – це дуже якісний сучасний оздоблювальний матеріал, основним недоліком якого є те, що його вартість (у тому числі – і вартість його нанесення) є досить високою.