Стіни

Гідромасажні ванни JACUZZI

Гідромасажні ванни JACUZZI Гідромасажні ванни JACUZZI випускаються в самих різних формах і модифікаціях.

JACUZZI FIORE - приклад кутової ванни з порівняно простою системою режимів роботи і невеликою кількістю додаткових функцій.

Проте, як і вся продукція компанії, вона відрізняється зручністю і надійністю в роботі.

В стінках www.postroil.com є 6 отворів, через які під тиском подається суміш води і повітря. Змінюючи частку повітря в цій суміші, можна регулювати інтенсивність водного масажу: від легкого, «ніжний» дії пінних потоків до потужного тиску водяних струменів. Управління відбувається за допомогою двох ручок, які розміщені на панелі на борту ванни.

Гідромасажні ванни JACUZZI
В доповнення до режиму з постійним дією струменів, JACUZZI FIORE дає можливість спробувати водний масаж, при якому тіло омивається пульсуючими потоками - гідромасаж з пневматичної пульсацією.

JACUZZI FIORE додатково обладнана не зовсім звичайною системою циркуляції води -побачивши таке оформлення www.postroil.com можна сміливо стверджувати, що вона випущена фірмою JACCUZI. Ця система навіть отримала свою торгову марку - Water Rainbow.

Сидячи в такій ванні, можна насолоджуватися дзюрчанням невеликого водяного каскаду з струменів, які течуть через щілини у невеликій надбудові на борту. А адже вигляд і дзюрчання води - одне з найдавніших засобів розслаблення і заспокоєння. А якщо вам потрібні alu-stroy.ru, а також підйомні секційні ворота я б рекомендувала вам звернутися в компанію alu-stroy.ru.