Стіни

Різновиди плит перекриття

Різновиди плит перекриття Такі конструкції, є основними складовими багатоповерхової будівлі. Від них залежить багато чого: міцність споруди і його довговічність. Тому, щоб забезпечити будовою максимальну безпеку, варто зважено підходити до вибору плит перекриття.

Коли вибираються www.stroymetall-gbi.ru на них попередньо може бути переглянута на сайті в Інтернеті.

Асортимент будівельної продукції, дозволяє без праці знайти потрібний варіант такого матеріалу, щоб він відповідав всім вимогам якісної експлуатації. Щоб мати хоч якесь уявлення про те, які плити перекриття використовуються, варто сказати, що основних видів тільки три: це типові варіанти ПК, ПНО І НВ. Основне їх призначення, це створення єдиної конструкції зі стінами, беручи на себе їх масу.

Різновиди плит перекриття
Весь вантаж предметів, що знаходяться в приміщенні квартири, припадає саме на плити перекриття. З цією метою, при їх виготовленні використовується метод внутрішнього армування порожнини вироби. Тип плит ПК, набагато економічніше, так як, на них витрачається менше сировини. Що стосується варіанту ПНО, то тут характерне використання для малоповерхового будівництва.

Справа в тому, що такі плити тонше звичайних, тому витримують менше навантаження, ніж їх аналоги з високою міцністю. У виробах з маркуванням НВ, можна виділити деяку особливість конструкції: з допомогою алмазної пилки, їм надають різну форму змісту, адже архітектурний задум будови, може трохи відрізнятися від стандартних прямокутних розмірів.

Окремим рядком варто згадати і плити ППС, які також використовуються для будівництва. Завдяки сучасним технологіям виробництва, вдалося домогтися якісного виконання подібних конструкцій.