Стіни

Як кріпити профілі на стелю

Як кріпити профілі на стелю Гіпсокартон – широко поширений і простий в установці матеріал. Але будь-яка людина, що вибрала його для оздоблення приміщення, може зіткнутися з низкою проблем.

В основному труднощі можуть виникнути на етапі кріплення.

Такий сервіс, як metallistyar.ru можна заздалегідь замовити.
При ремонті або будівництві не дивно, що багато хто вибирають гіпсокартон досить часто. Адже крім недоліків він має цілий ряд переваг. Це порівняно невисока ціна, можливість придбати все необхідне для установки в одному магазині. Наприклад, спеціальні профілі тощо), також гіпсокартон має тривалий термін служби та ін

Найчастіше в утворилося простір між стіною і гіпсокартоном можна розмістити основні комунікації і при необхідності зробити виріз для доступу до вентилів, не виключений також варіант прокладки електропроводки. Однак, як у випадку корисного використання порожнини, так і у разі коли порожнина залишається порожньою не можна забувати про важливість надійного та правильного кріплення листів.

Не варто поспішати з установкою. На першому етапі слід ретельно відміряти відстань від стіни до передбачуваного місця установки гіпсокартонних листів, також врахувати їх розмір, товщину і взяти до уваги всі нерівності стіни, до якої буде проводитися кріплення. Виконайте розмітку розташування всіх профілів (як стельових, так і направляючих) і тільки після цього приступайте до установки.

Як кріпити профілі на стелю
Першим слід монтувати направляючий профіль (використовуйте дюбелі). Особливу увагу слід приділити напрямного профілю – якісне його закріплення можливо тільки якщо він щільно і рівно прилягає до всієї поверхні листа. Рекомендована відстань між профілями – 1,5 метра.

Останній профіль слід закріплювати в останню чергу. До цього етапу слід підійти з особливою відповідальністю: розділити профілі по довжині, звірити точне місце установки, після чого закріпити в утворилося місце у вертикальних профілів. По завершенні установки профілів ретельно перевіряємо рівнем (зручніше лазерним) не присутні в конструкції критичні кути і нахили, до напрямного кріпимо саморізи, після чого етап підготовки можна вважати практично завершеним.