Стіни

Фасадні панелі і їх основні різновиди

Фасадні панелі і їх основні різновиди Основне призначення фасадної обробки, як відомо, полягає не тільки в наданні будовою особливої зовнішньої привабливості, а й у створенні для його стін достатньо надійною додаткового захисту від різних зовнішніх несприятливих впливів.

До того ж, таке додаткове облаштування ще й істотно подовжує тривалість служби самої споруди і деяких окремих його елементів. І тут, як правило, одним з досить поширених рішень, сьогодні як раз і є спеціальні облицювальні панелі, які досить вигідно відрізняються як у плані свого монтажу, так і в можливості спорудження зовнішніх багатошарових конструкцій.

Найбільш поширені типи фасадних панелей

Вироби з ПВХ

Такого виду панелі, як правило, сьогодні найчастіше використовуються у сфері приватного житлового будівництва, що, природно, зумовлено досить низькою ціною самого матеріалу і досить простим методом його монтажу. До того ж, такого типу панелі ще й відрізняються своїм порівняно незначною вагою, а також унікальною здатністю ідеально імітувати різні види істинно природних матеріалів, і неймовірно багатим розмаїтті всіляких варіантів колірного оформлення. У доповненні до всього, такі вироби також ще абсолютно екологічні, і мають доволі солідної стійкістю до будь-яких кліматичних впливів.

Сайдинг

Фасадні панелі і їх основні різновиди
Даного виду панелі також відрізняються своєю цілком скромною вартістю і відносно простою методикою монтажу. Крім того, подібний матеріал ще має і досить великим різноманіттям різних колірних рішень, що, без сумнівів, дуже значною мірою спрощує процес його підбору. Якщо ж говорити конкретно про матеріали виготовлення такого роду панелей, то сьогодні вони зазвичай виконується з пластику або металу. При цьому вироби, вироблені на металевій основі, звичайно ж, відрізняються більш істотною довговічністю і міцністю, однак, в той же час, важать вони, як правило, набагато більше свого вінілового аналога, і тому, набагато складніше монтуються.

Металеві композитні панелі

Подібна різновид фасадних панелей має особливу багатошарову структуру, що складається, як правило, з двох шарів металу, розділених спеціальною полімерною прошарком. До головних переваг у такого роду панелей, природно, насамперед, варто віднести їх відмінні ізоляційні показники, а також відносну легкість і чудову стійкість до корозії.