Як вибрати вікна для заміського будинку Як тільки, господарі вирішуються придбати вікна для свого заміського будинку, часто вони не розуміють, що саме потрібно вибрати, щоб зробити проживання в будинку комфортним і безпечним.

Детальніше: Як вибрати вікна для заміського будинку

Плаваючий паркетна підлога На перший погляд це звичайний паркетна підлога, у якого хіба що малюнок укладання відрізняється від звичної стандартної «ялинки». За зовнішнім виглядом він нагадує палубний настил: такі ж лінії дощечок, зміщені один щодо одного.

Детальніше: Плаваючий паркетна підлога

Особливості кованих виробів Ще в давні часи широким попитом користувалися ковані вироби в цілому художня ковка. Такі вироби можуть похвалитися відмінною міцністю, довговічністю, практичністю, і, одночасно з цим, витонченістю, красою і неповторністю.

Детальніше: Особливості кованих виробів

Жалюзі та їх різновиди Сучасні жалюзі - це пристрій, що захищає приміщення від прямих сонячних променів і регулювати світловий потік. Зараз жалюзі вже не вважаються предметом розкоші і все частіше використовуються за прямим призначенням.

Детальніше: Жалюзі та їх різновиди

Які вибрати відкоси На сьогоднішній день найбільш популярними вікнами вважаються металопластикові. І як всім відомо, їх установка то тривалий і складний процес, який ділиться на декілька підпроцесів.

Детальніше: Які вибрати відкоси

Способи додаткового зміцнення скла Металопластикові вікна самі по собі досить міцні, і в звичайних умовах експлуатації жодних проблем з їх надійністю не виникає. Однак існують різні екстрені ситуації, для подолання яких у продажу є спеціальні плівки: після їх наклеювання скло набуває додаткові експлуатаційні можливості.

Детальніше: Способи додаткового зміцнення скла

Підготовчі заходи до зими на віконних системах У минулі часи при настанні зими підготовка вікон займала значну кількість часу і сил: їх потрібно було конопатити, заклеювати щілини, вставляти ущільнювачі і т.

Детальніше: Підготовчі заходи до зими на віконних системах

Як вибрати склоріз для будинку Не часто, але бувають ситуації, коли в процесі ремонтних робіт по будинку потрібно акуратно порізати скло: більш поширена така потреба на дачній ділянці, де найчастіше застосовуються дерев'яні вікна нестандартних розмірів.

Детальніше: Як вибрати склоріз для будинку

Модний дизайн вітальні Напевно кожному власнику квартири відомо про те, що вітальня – це унікальне і особливе місце. Саме це простір служить для прийому гостей і саме звідси можна буде оцінити смак господарів.

Детальніше: Модний дизайн вітальні

Економія при виборі пластикових вікон для будинку Пластикові вікна зараз користуються величезною популярністю, практично повністю витіснивши з ринку вироби з дерева. Високі технічні характеристики, зручність в експлуатації, простий монтаж і більш вигідна ціна – причини їх популярності.

Детальніше: Економія при виборі пластикових вікон для будинку