Вікна

Фотограф детский

Тут Ви можете подивитися наші роботи. дізнатися вартість проведення фотосесії, а також зв'язатися з нами.

Ми займаємося фотографією вже протягом 6 років. Роблячи вибір на користь wedfotosib. Ви отримуєте унікальну зйомку від двох фотографів, з різними поглядами на процес організації зйомки і різним стилем. Ви побачите себе з двох різних точок зору, і це не залишить Вас байдужим.

Детальніше: Фотограф детский

Работа в Польше для семейных пар

Робота

вимоги: - 5-6 розряд, - наявність кваліфікаційних посвідчень.

обов'язки: - зварювання труби, діаметр від 32 до 400 мм, неповоротний стик.

умови роботи: - вахта 90/30, - офіційне працевлаштування, повний соц.пакет, - житло, харчування, спец.одяг предоставляется.Требованія: - 5-6 розряд, - наявність кваліфікаційних посвідчень.

від 70 000 до 90 000 руб

Детальніше: Работа в Польше для семейных пар

Вибір правильних віконних рам

Вибір правильних віконних рам Для мети оновити вікна відмінно підійдуть новенькі білі вікна, які стануть предметом заздрості всіх ваших сусідів. З незліченною кількістю стилів вибір ідеальних вікон для вашого будинку може здатися нездійсненним завданням.

Детальніше: Вибір правильних віконних рам

Як вибрати вікна для заміського будинку

Як вибрати вікна для заміського будинку Як тільки, господарі вирішуються придбати вікна для свого заміського будинку, часто вони не розуміють, що саме потрібно вибрати, щоб зробити проживання в будинку комфортним і безпечним.

Детальніше: Як вибрати вікна для заміського будинку

Плаваючий паркетна підлога

Плаваючий паркетна підлога На перший погляд це звичайний паркетна підлога, у якого хіба що малюнок укладання відрізняється від звичної стандартної «ялинки». За зовнішнім виглядом він нагадує палубний настил: такі ж лінії дощечок, зміщені один щодо одного.

Детальніше: Плаваючий паркетна підлога

Особливості кованих виробів

Особливості кованих виробів Ще в давні часи широким попитом користувалися ковані вироби в цілому художня ковка. Такі вироби можуть похвалитися відмінною міцністю, довговічністю, практичністю, і, одночасно з цим, витонченістю, красою і неповторністю.

Детальніше: Особливості кованих виробів

Жалюзі та їх різновиди

Жалюзі та їх різновиди Сучасні жалюзі - це пристрій, що захищає приміщення від прямих сонячних променів і регулювати світловий потік. Зараз жалюзі вже не вважаються предметом розкоші і все частіше використовуються за прямим призначенням.

Детальніше: Жалюзі та їх різновиди

Які вибрати відкоси

Які вибрати відкоси На сьогоднішній день найбільш популярними вікнами вважаються металопластикові. І як всім відомо, їх установка то тривалий і складний процес, який ділиться на декілька підпроцесів.

Детальніше: Які вибрати відкоси

Способи додаткового зміцнення скла

Способи додаткового зміцнення скла Металопластикові вікна самі по собі досить міцні, і в звичайних умовах експлуатації жодних проблем з їх надійністю не виникає. Однак існують різні екстрені ситуації, для подолання яких у продажу є спеціальні плівки: після їх наклеювання скло набуває додаткові експлуатаційні можливості.

Детальніше: Способи додаткового зміцнення скла

Підготовчі заходи до зими на віконних системах

Підготовчі заходи до зими на віконних системах У минулі часи при настанні зими підготовка вікон займала значну кількість часу і сил: їх потрібно було конопатити, заклеювати щілини, вставляти ущільнювачі і т.

Детальніше: Підготовчі заходи до зими на віконних системах