Вікна

Фарбуємо вікно самостійно

Фарбуємо вікно самостійно Якщо в будинку встановлені дерев'яні вікна та котел Альтеп, то безумовно, така конструкція вимагає належного догляду. В іншому випадку, під дією вологи, вітру, снігу, сонця і дощів – віконні рами з дерева, неминуче втрачають свій зовнішній вигляд і якість, починаються процеси гниття і руйнування вікон.

З часом, процес фарбування не є занадто великим. Для того, щоб пофарбувати вікно середніх розмірів, вам буде потрібно близько двох годин.

Що стосується фінансових витрат, орієнтуватися потрібно приблизно на такі цифри: безпосередньо фарба, обійдеться вам приблизно в 300 рублів, а вартість наждачного паперу для зняття попереднього шару фарби та підготовки віконних рам – близько 100 рублів за 10 аркушів.

Дану роботу, зможе виконати навіть працівник початкового рівня кваліфікації.

З необхідних інструментів, що вам буде потрібно дістати: електричну машинку і наждачний папір, набір кистей, шпатель, чисту тканину, марлеву стрічку, грунтовку на основі води, і для прибирання – відро, губку і миючий засіб.

Переходимо до самого процесу фарбування. Детальна схема дій, виглядає наступним чином:

1. Етап перший. Для того, щоб робота була виконана найбільш якісно, буде потрібно хороша підготовка віконної рами перед фарбуванням. Першим ділом, потрібно розвести у воді миючий засіб і за допомогою отриманого мильного розчину, добре відмити стару фарбу, видаливши при цьому весь жир, бруд і пил. У тому випадку, якщо ручка або закриваючий механізм зламані – потрібно їх відремонтувати, а якщо вони не підлягають ремонту – замінити.

2. Етап другий. Для того, щоб видалити стару фарбу, що відшаровується, краще всього скористатися шкребком. Після цього, потрібно перевірити віконну раму на наявність яких-небудь недоліків, наприклад, тріщин, поглиблень, нерівностей. У разі їх наявності, потрібно усунути дефекти, використовуючи шпаклівку для дерева. В іншому випадку, вони будуть помітні після фарбування. Коли шпаклівка висохне, треба буде додатково вирівняти поверхню наждачним папером, а потім протерти мокрою ганчіркою для видалення пилу та сміття.

3. Етап третій. У тому випадку, коли віконна рама вимагає додаткової прогрунтовки, нанесіть на неї куплену грунтовку з банки, попередньо, ретельно ознайомившись з інструкцією по експлуатації. Після цього дочекайтеся висихання. Потім, по краях вікна, потрібно поклеїти малярську стрічку, щоб під час фарбування, фарба не потрапляла на скло. Тепер, можете сміливо наносити фарбу. Після цього, малярська стрічка видаляється.

Кілька корисних порад:

Для того, щоб не зіпсувати кисті, і мати можливість використовувати їх в майбутньому, потрібно, по завершенню фарбування, необхідно поставити їх у банку з водою на добу.

У випадку, коли вам не вдається знайти фарбу відповідного забарвлення, спробуйте замовити її в магазині. Деякі великі магазини, зазвичай копіюють потрібні вам кольору.