Вікна

Для чого використовуються повітроводи

Для чого використовуються повітроводи Вентиляція являє собою цілу систему, де присутня безліч елементів. Кожен з них виконує свої окремі функції. Одним з важливих серед них є повітроводи. Вони відповідають за циркуляцію повітря, виводячи із приміщення забруднене і забезпечуючи доступ очищеного.

В процесі будівництва або капітального ремонту, коли вирішується питання які вікна вибрати, яку систему вентиляції використовувати, які утеплювачі придбати, щоб не довелося заново вирішувати питання збереження тепла в будинку, необхідно вибирати тільки кращі матеріали і надійні, довговічні товари, адже ці придбання будуть відігравати величезну роль в успішному облаштуванні вашого будинку не один десяток років.

Щоб повітроводи справлялися зі своїм завданням, вони повинні відповідати встановленим вимогам. Це:

  • Абсолютна герметичність;
  • Забезпечення оптимальної швидкості потоку повітря, яка задається системою;
  • Підтримання відповідної документації напору повітря;
  • Низький рівень шуму;
  • Невеликі розміри, що дозволить їх встановлювати в самих різних приміщеннях;
  • Прекрасна тепло - і шумоізоляція.
  • На ринку представлений широкий вибір повітроводів, кожна модель яких має свої характеристики. Якщо ви бажаєте змінити те або інша якість, то варто звернути увагу на наступні показники: жорсткість, форма перерізу і його площа. Варіюючи і змінюючи їх, виробник домагається різних результатів, рівня шуму, продуктивності і так далі.

    Нерідко приміщення мають складну геометрію і специфічні елементи. Для кожного варіанту використовуються повітроводи певної конфігурації. Це жорсткі або гнучкі моделі. Перші з них виготовляються з оцинкованої сталі, яка надає виробу жорсткість, міцність і довгий термін служби.