Вікна

Проект будинку 'Фортеця'

Проект будинку 'Фортеця' З боку тераси цей будинок дещо нагадує фортецю: здаються непробивними стіни (дві з них — без вікон), важка www.postroil.com і весь він як би виростає з землі.

Кому-то будинок сподобається, а тим, хто захоче мати в кімнатах інше розташування вікон і більшу їх кількість, фірма запропонує іншу конструкцію www.postroil.com.

Зовнішня обробка цієї споруди — з www.postroil.com, стіни — з повною теплоізоляцією; внутрішня — в залежності від можливостей замовника. Дах — вальмовий, з нахилом скатів — 45°, з великими свесамі і трапецеидальным слуховим вікном. Терасу біля будинку при бажанні можна влаштувати також під дахом.

Зовнішній вигляд будинку залежить від форми даху і слухових вікон. www.postroil.com може запропонувати забудовнику найрізноманітніші конструкції слухових вікон, використовуючи своєрідний «міні-енциклопедію» їх варіантів.

Проект будинку 'Фортеця'
www.postroil.com розрахований на сім'ю з трьома дітьми. Планування задовольнить забудовника з самими вимогливими запитами. На першому поверсі розташовані просторі передпокій і вітальня, спальня батьків і кімната самого маленького члена сім'ї, а також технічні приміщення.

Другий поверх відданий в розпорядження старших дітей, щоб у них була кімната для зберігання іграшок або спортивного www.postroil.com. Крім того, нагорі є приміщення, яке можна використовувати як бібліотеку, кабінет або віддати його дітям і влаштувати там кімнату для ігор. Кожен поверх обладнаний окремими ванною і туалетом.

За матеріалами журналу "ДІМ"