Вікна

Особливості встановлення пластикових вікон в дерев'яному будинку

Особливості встановлення пластикових вікон в дерев'яному будинку Вікна з ПВХ завдяки своїм якостям є практично універсальними. Вони добре пропускають світло, утримуючи при цьому пил та інші забруднюючі компоненти зовні.

Крім того мають гарну тепло - і звукоізоляцією. Це і багато чого іншого дозволяє їм залишатися, мабуть, найпопулярнішими для сучасного житла.

Проте пластикові вікна okna-v-piter.ru можна побачити не тільки у висотних новобудовах, але і в дерев'яних будинках. Вони допомагають підтримувати затишну атмосферу і покращують характеристики подібних споруд.

Перед тим, як ставити вікна ПВХ в дерев'яному будинку, потрібно врахувати всі нюанси цієї процедури, а також характеристики самого матеріалу, з якого виготовлено житло. Справа в тому, що воно має свої специфічні особливості, ігнорування яких може призвести до небажаних наслідків.

Якщо будинок виготовлений за каркасно-щитовому методом, то практично ніяких обмежень в установці вікон немає. Він майже не дає усадки, так що можна сміливо монтувати, не побоюючись, що вони втратять свої властивості. При цьому роботи можуть вестися як відразу після зведення споруди, так і через деякий час.

Будинок з бруса потребує окремої підготовки, а виконання робіт має свою специфіку. Справа в тому, що відразу після того, як він зданий, ще сирий матеріал, а потім поступово усыхается. У зв'язку з цим колоди всідаються, ущільнюються, а іноді і трохи скручуються. Це спостерігається практично завжди, незалежно від того, який ретельно була попередня підготовка деревини.

Враховуючи цю особливість, проводити встановлення вікон, не давши дому трохи устоятися, не рекомендується. Мало того, це може спричинити за собою деформацію і пошкодження всієї конструкції. Для того, щоб не допустити подібних нюансів, необхідно почекати близько двох років, а лише потім приступати до монтажу. На цей час можна встановити звичайні дерев'яні.

Якщо ж немає часу чекати, чи не хочеться переплачувати, встановлюючи тимчасові конструкції, необхідно створити невеликий компенсаційний зазор. Він буде розташовуватися як знизу, так і зверху вікна. Величина зазору прораховується індивідуально для кожного випадку, при цьому в першу чергу враховуються характеристики деревини.

Тим, хто хоче встановити в дерев'яний будинок пластикові okna-v-piter.ru пропонує багато різноманітних варіантів. Так, можна підібрати унікальні за своєю формою рами. У будинках, де особливо важливо збереження тепла, можна поставити конструкції з підвищеним рівнем теплоізоляції. Також для веранд приватних будинків часто вибирають панорамні вікна. Як бачимо, варіантів дуже багато, а якщо дотримуватися технології, вони прослужать довго.