Вікна

Жалюзі та їх різновиди

Жалюзі та їх різновиди Сучасні жалюзі - це пристрій, що захищає приміщення від прямих сонячних променів і регулювати світловий потік. Зараз жалюзі вже не вважаються предметом розкоші і все частіше використовуються за прямим призначенням.

Ексклюзивні жалюзі www.udoma.com.ua багато в чому перевершують таке традиційне прикраса вікон, як штори. Вони мають безліч кольорів і текстур. Матеріал жалюзі відрізняється своїми експлуатаційними властивостями і довговічністю. Жалюзі регулювати настільки просто, що це може зробити навіть дитина. Механізм налаштований на кілька варіантів регулювання освітлення кімнати. В дизайні житлових приміщень жалюзі можуть використовуватися в якості декоративного елемента.

Вертикальні жалюзі виготовляються тільки з новітніх матеріалів, які відповідають усім нормам і вимогам. Горизонтальні – володіють надійною конструкцією, яка може служити довгий час. Виготовляються жалюзі переважно з натуральних і екологічно чистих матеріалів. Наприклад, дерев'яні жалюзі допоможуть створити в будинку затишок і доповнити інтер'єр.

Жалюзі та їх різновиди
Класичним варіантом вважаються текстильні жалюзі, вони можуть бути вертикальними або горизонтальними. Рулонні і касетні жалюзі можна застосовувати практично в будь-якому інтер'єрі і стилістичному рішенні. Жалюзі з текстилю потребують певного догляду і це необхідно врахувати при виборі матеріалу. Однак, такий перехід буде набагато простішим ніж, ніж за звичайними шторами.

Текстиль слід чистити вологою ганчірочкою і навіть прати при наявності сильних забруднень і плям. Для цього потрібно просто опустити матеріал у мильний розчин на деякий час. Вся вода повинна стікати природним шляхом, матеріал ні в якому разі не можна вичавлювати або класти в сушку. Після такої прання жалюзі будуть знову сяяти чистотою, і радувати око.

Термін життя ваших жалюзі може напряму залежати від того, наскільки правильно ви за ними доглядаєте. Тканинні матеріали потрібно досить часто чистити, інакше, на них накопичується пил, яка, потрапляючи у повітря, може викликати алергію. Потрібно зазначити, що матеріали, які застосовують у виготовленні сучасних жалюзі, вже захищені від забруднень, так як технологія дозволяє обробляти їх складами, що перешкоджають осіданню пилу.

Вологовідштовхувальні властивості також є новітньою розробкою в цій сфері. Тому, зараз жалюзі можна піддавати легкої чистки, зачіпає лише поверхневі забруднення. Жалюзі на відміну від портьєрних штор досить недорого коштують. Вони дозволяють створити в будинку цікавий і оригінальний дизайн.