Вікна

Ставимо євровікна

Ставимо євровікна Дерев'яні євровікна – це неповторний і прекрасний варіант оздоблення будинку, вибираючи його, можна насолодитися прекрасним дизайном інтер'єру, привабливістю і респектабельністю.

Такі вікна неповторні, варто один раз побачити їх, щоб переконатися в цьому. Незважаючи на появу пластикових вікон, такі вироби не перестають користуватися успіхом, і багато господарі бажають придбати їх з особливим бажанням, насолоджуючись тим самим їх дивовижними характеристиками.

Особливості євровікон

Насправді, важливо зазначити, що саме такі вікна здатні непогано зберігати тепло в приміщенні, більш того, не надаючи тим самим перешкоджання природному обміну повітря, а значить, ви насолодитеся тим, що будинок буде «дихати».

Ставимо євровікна
Ставимо євровікна

Важливо додати, що саме деревина є відмінним звукоізолятором, а значить, тепер можна спокійно відпочивати, точно знаючи, що вас ніхто не потривожить, і жвава вулиця.

Звичайно ж, потрібно знати, що такі вікна привабливі і розкішні, а значить, вони прикрасять вашу квартиру або будинок, в будь-якому випадку, і ви переконаєтеся, що дійсно такі вікна неповторні.

Монтаж

Ставимо євровікна
Якщо ви бажаєте провести встановлення євровікон самостійно, то потрібно враховувати важливі тонкощі цього процесу. Звичайно, зробити це не просто, але якщо ви так загорілися цією ідеєю, то спробувати можна.

1. Спочатку потрібно провести перевірку віконного отвору, звичайно, воно повинне бути рівним, для цього використовуйте рівні.

2. Як тільки ви помітили, що почали утворюватися зазори, їх необхідно заповнювати спеціальною стрічкою, яка справляється з цією ситуацією легко і ефективно.

Ті щілини і зазори, які залишилися, обов'язково потрібно заповнити монтажною піною, вона також непогано допомагає боротися з зазорами, а отже, її використання має бути обов'язковою умовою.

3. У тому випадку, якщо ви станете виконувати установку вікон даного типу самі, то потрібно підібрати підвіконня, який буде виготовлений з деревини твердої породи. Тому якщо ви точно впевнені, що станете виконувати роботу своїми руками, подумайте добре і все проаналізуйте.