Вікна

Як вибрати металопластикові вікна

Як вибрати металопластикові вікна Якщо уважно подивитися на найближчі будинки, то можна помітити, що металопластикові вікна перестали бути рідкістю, зараз вони набирають все більшу популярність завдяки своїй практичності і функціональності.

Причиною їх попиту є зручність використання, до того ж, завдяки їм, зовнішній вигляд самої квартири також стає краще. Однак, перш ніж відправлятися в магазин за покупкою, необхідно знати на які нюанси треба звернути увагу.

Найголовніше в ПВХ-вікно – його конструкція, а також фірма-виробник. Підійшовши до справи з розумом, ви виберете відповідне вікно, яке не розчарує вас у майбутньому. Великий асортимент даної продукції доступний за наступним посиланням - sdmprof.com.

Як вибрати металопластикові вікна

Якщо розглядати вартість вікна, то тут немає точної відповіді, так як складової конструкції є сама рама, фурнітура та склопакет. Кожен з цих елементів варто по-своєму. До того ж, у кінцеву вартість включаються монтажні роботи і оздоблення відкосів. Не рекомендується спокусяться на низьку ціну пластикових вікон, так як, набувши таку конструкцію ви можете незабаром розчаруватися, по одній з наступних причин: пластик з часом пожовтіє і вікно не буде таким привабливим, як раніше, до того ж, за показниками звукоізоляції вони також поступаються більш якісним аналогам. З часом таким вікном просто буде складно користуватися, адже відкриватися і закриватися воно буде з натяжкою.

Профілі ПВХ-вікон

Під профілем пластикового вікна розуміють кількість повітряних камер, які знаходяться в самому віконному профілі. Їх кількість не обов'язково має відповідати кількості камер у склопакеті. Відштовхуючись від практичних досліджень, найбільш оптимальна кількість камер в профілі – три.

Слід також звернути увагу, що основою профілю повинна бути оцинкована сталь, що запобіжить утворенню іржі в спеціальних отворах, призначених для відводу вологи. Не варто випускати з уваги і те, якої ширини склопакет, з якого матеріалу виготовлений ущільнювач і скільки в конструкції контурів ущільнення. Тут зауважимо, що найбільш вдалі у використанні ущільнювачі з каучуку, які не мерзнуть при низьких температурах, в порівнянні з іншими аналогами.

Важливою складовою ПВХ-вікна є фурнітура

Звертаючи увагу на фурнітуру, їх зовнішня привабливість не є головним показником, адже вони, в першу чергу, повинні бути функціональними. Щоб вікно служило безвідмовно, ручки, шпінгалети повинні бути якісними, завдяки чому саму конструкцію можна буде легко відкривати і закривати.

Найбільш кращим варіантом відкривання вікна є механізм похило-поворотного типу. Його ще називають «форточным» режимом, який дуже корисний у тих випадках, коли потрібно провітрити приміщення. В інших варіантах для здійснення тієї ж задачі необхідно відкривати вікно повністю, що практично неможливо в зимовий час року.

Як влаштований склопакет

Під словом склопакет розуміють скла, які скріплюються між собою. Варто зауважити, що їх кількість, равняемое двом – не єдиний варіант. Простір між стеклами заповнюється інертним газом або повітрям, з тією метою, щоб надалі там утворився вакуум. Завдяки такій технології підвищується теплоізоляція, а також знижується ймовірність проникнення зовнішніх шумів в приміщення. Зауважимо, що тепло - і звукоізоляція досягається вищого рівня, якщо камери заповнені інертним газом.