Вікна

Друга життя віконних рам

Друга життя віконних рам Одного разу я звернув увагу на викинуті старі віконні рами. Як раз в цей час на дачі залишалися не заскленими сім подвійних рам загальною площею близько 20 м2.

Хто знайомий з цінами на віконне скло і з послугами на його різання, швидко порахує витрати на скління вікон. Ось і вирішив я вийняти із скла www.postroil.com.

Однак, скла виявилися товщиною 2 мм, що в даний час є рідкістю. А це означає, що таке скло навіть у малих обрізках цілком придатне для фоторамок та скління багетних рам.

Друга життя віконних рам
Але найголовніше, для чого я вирішив використовувати старі віконні рами, — це для www.postroil.com (фото 1 і 2). Звичайно, я не зробив ніякого відкриття, так як багато хто давно спорудили собі парники самої різної конструкції з старих рам (фото 3).

Я лише хочу зайвий раз звернути увагу садівників і городників на можливість вирощування улюблених овочів у парниках, для спорудження яких не потрібно практично матеріальних витрат. І не треба купувати дорогі парники і швидко приходять в непридатність матеріали типу поліетиленової плівки.

Друга життя віконних рам
На фотографіях добре видно конструкція пристінного парника, каркас якого у мене був зроблений під плівку ще раніше. Дуже вдало виявилося, що довжина віконних рам збіглася з розмірами похилій боку парника.

Мені не довелося робити які-небудь зміни в його www.postroil.com. Частина віконних рам були подвійні, і для роз'єднання їх довелося зрізати петлі. Це легко зробити за допомогою ручної кутової шліфувальної машини, а якщо її немає, то звичайною ножівкою з полотном для різання металу.

Друга життя віконних рам
Якщо уважно придивитися до фотографії парника, видно, що торці його закриті невеликими шматочками www.postroil.com знову ж набраними з скляних відходів. Схема кріплення стекол показана на рис. 1. Скла кріплять цвяхами і скобами (рис. 2) з шматочків оцинкованого покрівельного заліза.

Причому дужки виконані так, що одними пелюстками закріплюються нижні скла, а іншими — верхні скла. Така проста конструкція дозволяє залишати скла навіть на зиму, не вдаючись до їх демонтажу. Верх парника я закрив поліетиленовою плівкою, оскільки відповідних рам за розмірами не знайшлося.

Друга життя віконних рам
Ще раз хочу зазначити особливі переваги пристінного парника, для якого не потрібно робити задню www.postroil.com, так як стіни будинку є прекрасним акумулятором тепла — нагріваючись днем, вони тримають тепло вночі.

В результаті в www.postroil.com немає різких перепадів температури в нічний час. Деякі рами були з формочками, що дуже придалося для денної вентиляції парника і доступу комах-запилювачів рослин.

На закінчення хочу ще раз підкреслити, що при хазяйському підході до справи багато старі предмети ще зможуть з користю послужити добру і довгу службу. А якщо вам потрібно sowpol.ru на вашому садовій ділянці тоді звертайтеся в компанію sowpol.ru.