Вікна

Способи додаткового зміцнення скла

Способи додаткового зміцнення скла Металопластикові вікна самі по собі досить міцні, і в звичайних умовах експлуатації жодних проблем з їх надійністю не виникає. Однак існують різні екстрені ситуації, для подолання яких у продажу є спеціальні плівки: після їх наклеювання скло набуває додаткові експлуатаційні можливості.

Тобто, абсолютно звичайне вікно може стати міцним і надійним.

Існує класифікація всіх додаткових захисних аксесуарів, в залежності від їх призначення. Найчастіше використовуються плівки для затемнення, проти сонячних променів. Приклеювання здійснюється зсередини приміщення, в результаті чого скло набуває дзеркальний ефект. Як наслідок, здійснюється відображення значного числі сонячних променів, і приміщення стає набагато прохолодніше. На склопакети такий матеріал клеять рідко, адже через розміщення на внутрішньому склі відбувається його значне нагрівання від прямих і відбитих променів.

Крім сонцезахисних, в продажу є такі спеціальні плівки для скла:

1. Захист від осколків. В результаті потужного удару осколки не полетять у всіх напрямках з ризиком завдати шкоди, а залишаться висіти на плівці. Найчастіше така додаткова захист застосовується на стеклах великої площі – вітринні, оглядові тощо

2. Утеплюють. За рахунок свого специфічного пристрої дозволяють значно знизити витік назовні теплової енергії з кімнати: іноді відсоток економії доходить до 50%. В результаті витрати на опалення приміщень значно скорочуються.

3. Вогнестійкі. Застосовуються такі плівки на протипожежних скляних дверях, або подібного роду стінах з вікнами. Як показує практика, така плівка здатна витримувати до 40 хвилин безпосереднього впливу відкритого полум'я.

Способи додаткового зміцнення скла

4. Захист від руйнувань. Даний матеріал має поділ за ступенем опірності руйнувань. Клас «А» дозволяє склу добре протистояти уларам палиці чи каменю. Клас «Б» більш стійкий, добре справляючись з ударами молотка: якщо удар дуже сильний, то скло пробивається тільки в місці удару. Плівки класу «В» забезпечують захист від куль, тому в результаті застосування такої плівки скло виходить практично броньованим. Ціна на матеріал зростає в залежності від збільшення захисних здібностей.