Вікна

Переваги горизонтальних жалюзі

Переваги горизонтальних жалюзі Жалюзі – елемент, який на даний момент широко застосовується в сучасних дизайнах. Фахівці припускають, що вони, за традицією, використовувалися ще Стародавнім Сходом, коли чоловіки приховували своїх жінок від цікавих очей.

Для цієї мети краще жалюзі немає нічого, адже вони якісно пропускають через себе світло і при цьому приховують те, що відбувається в приміщенні. З їх допомогою ви можете відрегулювати кількість надходження в житло світла. Завдяки цій особливості вони вважаються незамінними, причому як в офісних, так і житлових приміщеннях. Великий асортимент продукції можна знайти тут - спб.жалюзі-свєтлов.рф.

Переваги горизонтальних жалюзі

Найпопулярніша конструкція такого плану – горизонтальні жалюзі, які вважаються максимально простими. Для їх виробництва найчастіше застосовується алюміній або пластик. Крім цього, камера і спеціальні види жалюзі, які виробляються безпосередньо для ПВХ-вікон.

Горизонтальні жалюзі та їх види

Найбільш практичний варіант – жалюзі, виготовлені з алюмінію. Їх перевага полягає не тільки в тому, що вони захищають від променів сонця, але і відрізняються високими властивостями тепловіддачі, і чудово підходять тим приміщень, які відрізняються високим рівнем вологості.

Ще один варіант – горизонтальні алюмінієві жалюзі перфорованого типу, які виробляють м'яке і розсіяне світло навіть у тому випадку, якщо їх закрити. З їх допомогою можна створити затишок і спокійну обстановку. Сучасні виробники випускають такі жалюзі багатьох кольорів і відтінків, завдяки чому споживач може вибрати найбільш підходящий варіант, який гармонійно впишеться в існуючий інтер'єр приміщення.

Що стосується дерев'яних і бамбукових горизонтальних жалюзі, то вони протягом тривалого терміну використання зберігають свій гарний зовнішній вигляд, при цьому зовні відрізняються оригінальністю і сміливістю, до того ж, рівномірно пропускають світло сонця. Вони гармонійно виглядають в парі з дерев'яними або пластиковими вікнами.

Якщо порівнювати пластикові жалюзі з дерев'яними, то в їх користь можна сказати наступне: з їх допомогою доступна регулювання освітлення, їх конструкція – максимально надійна, до того ж, упродовж тривалого строку використання вони збережуть свій первинний колір. При цьому, по своїй вартості вони залишаються доступними.

Як було зазначено вище, жалюзі горизонтального типу відрізняються багатьма достоїнствами, одне з яких – низька вартість. Крім цього, ламелі, виготовлені з пластику або алюмінію, не вбирають у свою структуру запахи і жири, і з цієї причини вони актуальні для таких приміщень, як громадське харчування. Їх легко відмивати від будь-яких забруднень, вони функціональні і зовні привабливі. Ламелі навколо своєї осі можна повністю провертати, в слідстві чого ви можете відрегулювати світловий потік від вікна. У конструкції жалюзі передбачається регулювальний механізм, завдяки якому світло може бути виставлений яскравим або злегка приглушеним, рівномірним. При бажанні, ламелі повністю піднімаються вгору, відкриваючи повний огляд. Завдяки цим незаперечним перевагам горизонтальних ламелей вони знаходять широке застосування в сучасних інтер'єрах.