Вікна

Пластикові вікна. Регулювання

Пластикові вікна. Регулювання Нові пластикові вікна несуть з собою радість від покупки, доглянутий вигляд кімнати і, звичайно ж, тепло. Вікна ПВХ вважаються досить важкими, тому механізми у них часто зношуються, і стулка вікна починає пропускати повітря (піддувати), скрипіти, не до кінця закриватися.

Це причини того, що від частого відкривання і закривання, стулка просіла, механізм або розхитався, або зносився. І допоможе вам регулювання.

Робиться це легко, якщо ви хоч трохи розумієте пристрій вікон ПВХ і їх механізмів. Для роботи вам знадобиться шестигранний ключ, той самий, що йде в комплекті з меблями. Для початку відкрийте вікно. Подивіться на запірні планки. Вони знаходяться на кожній стороні стулки по одній штуці. І якщо одна з чотирьох планок зношена більше інших, це значить вікно нерівномірно посаджено в рамі. Далі ваші дії полягають у знятті заглушок з болтів для регулювання.

Вони знаходяться у верхній і нижній петлях. За допомогою верхнього болта ви регулюєте положення стулки вправо і вліво відносно всієї рами. А за допомогою нижнього болта, ви зможете відрегулювати висоту стулки. Вам необхідно відрегулювати положення стулки так, що б вона без проблем входила в раму вікна при її закриванні.

Пластикові вікна. Регулювання
Пластикові вікна. Регулювання

Наступна проблема полягає в нещільному закриванні вікна. Навіть якщо ви ручку повернули до самого упору, а вікно все одно прилягає до рами не щільно, значить потрібно регулювати встановлені в рамі відповідні планки. Відкрийте вікно і трохи розслабте гвинти, які тримають планки. Посуньте їх вглиб стулки на кілька міліметрів і затягніть гвинти ключем. Якщо не вийшло з першого разу, проробляйте це до тих пір, поки вікно не щільно не закриється.

Може статися так, що після регулювання планок буде заклинювати ручку, то тоді доведеться регулювати язичок замку. Це легко робиться за допомогою того ж шестикутника. Вам потрібно буде обертати гвинт з головкою-ексцентриком і періодично перевіряти правильність відкривання і закривання вікна.

Якщо вся виконана вами робота не допомогла вирішити проблему з вікном, зверніться у фірму, через яку встановлювали вікно. Поясніть їм свою проблему, і вони вишлють вам до свого спеціаліста. Добре, якщо вікно на гарантії, то цей виклик вам не буде коштувати ні рубля.