Вікна

Работа в Польше для семейных пар

Робота

вимоги: - 5-6 розряд, - наявність кваліфікаційних посвідчень.

обов'язки: - зварювання труби, діаметр від 32 до 400 мм, неповоротний стик.

умови роботи: - вахта 90/30, - офіційне працевлаштування, повний соц.пакет, - житло, харчування, спец.одяг предоставляется.Требованія: - 5-6 розряд, - наявність кваліфікаційних посвідчень.

від 70 000 до 90 000 руб

Если вас интересует Работа в Польше для семейных пар, стоит заглянуть на этот сайт www.globalwork-ua.com вы найдете работу в Польше для семейных пар отличного качества.

вимоги: НАКС охнвп Не прострочені. досвід роботи на трубопроводі не менше 3-х років.

обов'язки: зварювання трубопроводу під просвіт.

умови роботи: робота вахтою в тульської області. компанія надає безкоштовне 3х разове гаряче харчування, проживання в вагон - містечку. видається спецодяг. офіційне працевлаштування. проїзд компенсується після відпрацьованої вахти в зарплату. Вимоги: Накс ОХНВП Не прострочені. Досвід роботи на трубопроводі не менше 3-х.

вимоги: з досвідом роботи і кваліфікаційним посвідченням.

обов'язки: ручна дугова зварка деталей, вузлів металоконструкцій, арматури, конструктивних сталей. газове різання металу.

вимоги: - наявність посвідчення зварника - досвід роботи від 1 року

обов'язки: - ручна дугова і газове зварювання деталей, вузлів металоконструкцій, арматури, конструкційних сталей, складних деталей вузлів і конструкцій

умови роботи: - м.Керч - вахта 60/30 - безкоштовне проживання, харчування, спецодяг, транспорт від місця проживання до об'єкта - компенсація проїзду - своєчасна і стабільна заробітна плата, 2 рази на місяць.

вимоги: документи, що підтверджують кваліфікацію та досвід роботи. досвід роботи з рдс (ручна дугова зварка) обов'язково. обов'язковий досвід роботи на перевірку рентгеном або ультразвуком. діючий НАКС є додатковою перевагою загальний досвід роботи за профілем від 3 років досвід роботи з великими товщинами від 10мм.

обов'язки: зварювання м / конструкцій

умови роботи: працевлаштування по тк рф повний соц. пакет проживання, харчування вахта 30/30, 45/45.

обов'язки: ручна дугова і газове зварювання деталей, зварювання вузлів металоконструкцій, арматури, конструктивних сталей, робота зі складними деталями вузлів і конструкцій.

вимоги: досвід роботи по трудовій книжці або договором, документи, що підтверджують кваліфікацію за фахом, медичний поліс, інн, СНІЛС.

умови: оформлення по тк рф з першого дня, компенсація проїзду з другої вахти, проживання за рахунок компанії, харчування 2-х разове 100 р / добу, спецодяг.

від 70 000 до 100 000 руб

вимоги: розряд від 4 і вище, досвід роботи від 3-х років, дійсне посвідчення НАКС ск або нгдо.

обов'язки: виконання зварювальних робіт на родовищі нафтогазової промисловості, робота в бригаді з монтажниками.

умови роботи: оплата праці двічі на місяць, без затримок. проживання у вахтовому селищі за рахунок підприємства (спальне місце, душ, туалет). компенсація на проїзд 50% від вартості квитків. робота постійна, гідна.

вимоги: досвід роботи в суднобудуванні і судноремонті обов'язковий 4-6 розряд наявність посвідчення або підтвердження в трудовій книжці про роботу за фахом

обов'язки: зварювання аргоном, ручна дугова, сплави нержавейка, робота по трубах, НАКС вітається зварювання труб зварювальні роботи на обладнанні

умови роботи: оплата відрядна від 220 рублів / год графік роботи: 6/1 по 10 годин офіційне працевлаштування по тк рф. робота вахтовим.

від 44 000 до 48 000 руб

вимоги: якісне і своєчасне виконання виробничих завдань.

обов'язки: па, читання креслень, виконання виробничих завдань, дотримання трудової і побутової дисципліни, дотримання вказівок майстра.

умови: вахта в м Єлабуга. оформлення трудових відносин проводиться відповідно до трудового кодексом рф: на підставі трудового договору, з внесенням записів до трудової книжки. ви можете працевлаштуватися до нас як на постійній основі (трудовий договір на невизначений.

обов'язки: виготовлення металоконструкцій різної складності складання готового виробу монтаж готового виробу

умови: робота в цеху і на монтажах з 09.00 до 18.00, будні дні офіційне працевлаштування щорічна оплачувана відпустка 13-а зарплата оклад + премії (оклад за результатами співбесіди) Вимоги: Досвід.

від 65 000 до 75 000 руб

обов'язки: зварювання відповідальних м / к 10-20 мм за кресленнями під узд

вимоги: наявність посвідчення або позначки в трудовій книжці про роботу за фахом володіння ручного дугового, п / а зварювання під узк, рентген досвід роботи від 3-х років розряд не нижче 3-го (НАКСУ) робота на висоті від 5м до 15м

умови: графік роботи: 5/2, 6/2 (за домовленістю) виплата з / пл 2 рази в місяць добові.

  • оформлення по ТК Рф,оплачіваемий відпустку, лікарняний ліст,оплата сдельная,два рази в месяц,работа в Сімферополі графік роботи6 / 1,полний робочий день