Вікна

Фотограф детский

Тут Ви можете подивитися наші роботи. дізнатися вартість проведення фотосесії, а також зв'язатися з нами.

Ми займаємося фотографією вже протягом 6 років. Роблячи вибір на користь wedfotosib. Ви отримуєте унікальну зйомку від двох фотографів, з різними поглядами на процес організації зйомки і різним стилем. Ви побачите себе з двох різних точок зору, і це не залишить Вас байдужим.

Если вас интересует фотограф, стоит заглянуть на этот сайт http://profyparty.kiev.ua/foto/fotograf-dla-detei.html вы найдете фотографа отличного качества и по доступной цене.

Ми можемо запропонувати Вам індивідуальну фотосесію, зйомку love story і весілля, а також виконання будь-яких Ваших задумів і творчих ідей. Ми відкриті для всього нового і ніколи не відмовляємося від цікавих проектів і пропозицій.

Ми знаходимося в Новосибірську, але для нашої творчості немає меж, і ми можемо приїхати до Вас в Омськ, Барнаул, Кемерово або будь-який інший місто.

Вартість фотосесії в Новосибірську Ви можете дізнатися в розділі вартість. якщо ж Ви хочете замовити фотосесію в Омську, Барнаулі або іншому місті, краще зв'яжіться з нами - і ми підберемо оптимальне рішення і домовимося про всі деталі.

ПЕРЕВАГИ ФОТОГРАФІВ WEDFOTOSIB:

  1. Нас двоє - а це означає, що Ви не залишитеся без фотографа через непередбачені обставини, навіть якщо один з нас не зможе бути присутнім на зйомці, інший його підмінить. Також у нас є два комплекти фототехніки на двох, що виключає можливість зриву фотосесії з технічних причин. Але, як правило, ми працюємо на зйомках удвох, і ніяких форс-мажорів не відбувається, тому Ви отримуєте фотосесію від двох фотографів - і в два рази кращий результат!
  2. Ми не будемо мучити Вас очікуванням фотографій довгі тижні і місяці. Термін віддачі готових фотографій - 7 днів! Особливо актуально це пропозиція для весільної фотосесії. Ви ще не встигнете повернутися з весільної подорожі, а вже зможете показати фотографії з Вашого весілля своїм друзям і близьким. Мабуть, це краща пропозиція, яку Ви можете отримати від фотографа в Новосибірську!
  3. Ваші фотографії будуть якісними. У роботі ми використовуємо професійну фототехніку Canon, а фотографією займаємося вже більше 5 років. Подивіться наше портфоліо і переконайтеся в тому, що результат нашої роботи Вам сподобається!

вибираючи wedfotosib. Ви отримуєте не просто зйомку від професійних фотографів, Ви отримуєте фотографії, які змушують Вас поглянути на себе по-новому. Ви отримуєте не просто фотографії емоцій, Ви отримуєте емоції від фотографій.

сертифікати

Подарунковий сертифікат на фотосесію від Wedfotosib - це не тільки незвичайний подарунок на день народження, весілля, річницю і будь-який інший свято, але і запам'ятовується знак уваги. Якщо Ви вирішили вибрати подарунок мамі, сестрі або подрузі, подаруйте їй фотосесію, такий презент нікого не залишить байдужим!

Дизайн наших сертифікатів ми розробляємо самі, тому Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте унікальний подарунок, який приведе в захват близької вам людини. Сертифікати виготовляються на дизайнерському папері найвищої якості, яка виглядає стильно і дуже приємна на дотик. Також ми можемо виготовити подарунковий сертифікат з індивідуальним дизайном, якщо у Вас є якісь певні побажання і ідеї.

У подарунковий сертифікат можна включити будь-які послуги за Вашим бажанням. Самий бюджетний варіант - прогулянкова зйомка протягом 1 години, найдорожчий сертифікат буде включати в себе крім фотозйомки послуги візажиста і оренду фотостудії. Якщо у Вас є якісь побажання або Ви хочете додати до сертифікату будь-які додаткові послуги, ми із задоволенням обговоримо це з Вами і постараємося зробити все, щоб Ваш подарунок дійсно сподобався і запам'ятався!

Якщо Ви хочете подарувати сертифікат на фотосесію від фотографів WEDFOTOSIB, звертайтеся до нас. ми відповімо на всі Ваші запитання!