Вікна

Металопластикові вікна види і вибір

Металопластикові вікна види і вибір Поняття металопластикове вікно, ПВХ конструкція і просто пластикове вікно – це все слова-синоніми, що означають конструкцію з полівінілхлориду зі сталевим каркасом всередині.

Сьогодні металопластикові вікна довели свою функціональність, надійність і зручність, саме тому їх популярність зростає з кожним днем. При цьому комфортність користування конструкцією залежить від виду вікна, що людина замовляє для свого житла.

Види

Сучасні металопластикові вікна розрізняються за розмірами і конфігурацій. Вони можуть бути прямокутними і квадратними, ромбовидними і навіть шестикутними. Розміри теж можуть бути різні в залежності від розмірів віконного отвору.

Крім цього, вікна відрізняються по виробнику і по виду склопакета. Виробники можуть бути іноземні і вітчизняні, а склопакети – одно -, двох-і трехкамерыми. В залежності від потреб, людина вибирає підходящий для нього варіант, проте краще віддавати перевагу металопластикових конструкцій імпортного виробництва, зокрема таких відомих світових виробників, як Veka, Rehau та інші.

А ще всі rnd.veka.ru можна розділити за типом відкривання стулок.

Найбільш поширені варіанти, це:

 • глухе;

 • з поворотним механізмом;

 • з поворотно-відкидним механізмом;

 • з фрамужних відкриванням;

 • розсувне.
 • У глухий конструкції не передбачено відкривання, поворотної – вікно відкривається усередину приміщення, а при використанні поворотно-відкидного механізму воно може відкриватися всередину і відкриватися зверху. До речі, це найкращий варіант для квартири, так як дозволяє встановлювати вікна на провітрювання.

  Особливості вибору

  Щоб остаточно зробити свій вибір, потрібно орієнтуватися на кілька важливих критеріїв. По-перше, це ціна вашого замовлення. Дізнайтеся, скільки буде коштувати цікавить вас конструкція пластикового вікна, з урахуванням тих вимог, які ви до неї пред'являєте (використання якісної фурнітури, кількість камер в профілі і т. д.).

  По-друге, це вибір виробника і компанії-виробника. Хоча виробництво конструкції з якісних комплектуючий є половиною успіху, потрібно знайти ще хорошого виробника, адже можна навіть з найкращих запчастин зібрати неякісну конструкцію.

  По-третє, це характеристики склопакета. Вибирайте склопакет в залежності від потреб – для середньої смуги Росії не варто брати однокамерний склопакет, адже головне його призначення - забезпечення комфорту і тепла у вашому будинку, з чим може впоратися тільки скло з двома або навіть трьома повітряними камерами.