Вікна

Вибір правильних віконних рам

Вибір правильних віконних рам Для мети оновити вікна відмінно підійдуть новенькі білі вікна, які стануть предметом заздрості всіх ваших сусідів. З незліченною кількістю стилів вибір ідеальних вікон для вашого будинку може здатися нездійсненним завданням.

Але не варто впадати у відчай! Давайте детальніше розглянемо різні варіанти рам і ви зможете точно визначитися, що саме вам потрібно.

Рама для вікон

Вибір віконної рами може здатися швидше косметичним рішенням, ніж необхідністю. Але це тільки на перший погляд. Справа в тому, що конструкція рами і матеріал може зробити істотний вплив на енергетичну ефективність і необхідне обслуговування ваших нових вікон. Також не варто забувати і про бюджет, який вам завжди буде про себе нагадувати!

Матеріали

При виробництві вікон ви можете вибрати з таких матеріалів:

1. Композитні рами виготовлені з таких комбінованих деревних матеріалів, як клеєний брус або ДСП. Вони можуть бути пофарбовані під справжнє дерево і часто є більш довговічними і стійкими до гниття, ніж деревина. Але слід зазначити, що такі рами є досить дорогим задоволенням.

Вибір правильних віконних рам
Вибір правильних віконних рам

2. Дерев'яні вироби. Дерево — це традиційний матеріал для віконних рам. Він добре ізолює і може бути пофарбований в будь-який колір. Не варто забувати те, що деревина вимагає значного технічного обслуговування для виключення гниття і псування. Також такі рами часто важче і товще, ніж інші варіанти і можуть зменшити кількість світла, що потрапляє в кімнату. Багато виробники зараз пропонують вироби з алюмінію або вінілу в дерев'яній обробці. Таке рішення допомагає дереву стати більш міцним і довговічним.

3. Вінілові рами є одними з найменш витратних і простих рішень для економних домовласників. Вони не вимагають фарбування і мають гарну вологостійкість. Врахуйте, що всі кольори, крім білого, мають тенденцію вигоряти на сонці з плином часу.

Вибір правильних віконних рам

4. Алюмінієві або металеві каркаси дуже міцні, але вони коштують дорого і швидко втрачають тепло. Це їх головний недолік, так як алюміній є відмінним провідником.

Ваші вікна можуть стати центральною точкою кімнати і створити додаткову цінність і привабливість вашого будинку. Саме тому ми вам рекомендуємо розглянути всі варіанти, а вже потім приймати рішення!