Вікна

Купуємо квартиру в новобудові що потрібно знати про технічні деталі

Купуємо квартиру в новобудові що потрібно знати про технічні деталі Бувають ситуації, коли квартири в новобудові не відповідають технічним параметрам, які заявляються в проекті і мають деякі дефекти. У зв'язку з цим, якщо ви вирішили обзавестися власною квартирою, слід ретельно звертати увагу на деякі нюанси.

Купуємо квартиру в новобудові що потрібно знати про технічні деталі

Багато будівельників і ріелтори вважають, що найбільш важливий параметр, на який звертають увагу покупці квартир – їх вартість. Після цього йде черга споживчих характеристик: локальні, видові і так далі. Але, як було помічено фахівцями, зараз покупці все ретельніше оглядають пропоновані об'єкти, звертаючи при цьому увагу на технічну і технологічну сторону питання.

Як вибрати квартиру з обробкою

Як радять професіонали, оглядаючи нову квартиру, слід, в першу чергу оцінити конструктивні особливості будинку, якої якості виконана обробка і монтаж інженерних систем. Найбільш актуальним це питання при виборі елітного житла, де подібні критерії надають прямий вплив на ліквідність об'єкта.

В основному, всі забудовники в договорах купівлі-продажу фіксують всі використовувані при будівництві технології і матеріали. І перевірити схожість між папером і фактами може будь-яка людина. Як відзначають професіонали, звіряти рекомендується кожен параметр, заявлений в договорі, починаючи виробником вентиляційної системи, якістю монтажу вхідних дверей, клеєння шпалер і закінчуючи склінням балкона або лоджії.

Бувають такі ситуації, що для того, щоб заощадити кошти, будівельники монтують більш дешеві опалювальні радіатори, які не відрізняються високою якістю, що стосується і віконних блоків, приладів обліку води та газу. Якщо в технічному паспорті присутні якісь елементи, наприклад, короби захисного характеру для стояка, але їх немає за фактом, це може викликати певні проблеми, коли вам потрібно оформляти право власності на квартиру.

Також, при огляді квартир в новобудові, радять ознайомитися з офіційними стандартами. Наприклад, перевіряючи вікна, зверніть увагу не тільки на їх зовнішній вигляд, але і на герметичність – важливо, щоб стулки закривалися максимально плавно, не видаючи при цьому звуків. А якщо їх закрити, повітря ні в якому разі не повинен проникати у приміщення. Купуючи житло в нових будинках також додатково перевіряйте постачання електрикою, водою і функціональність опалювальних приладів.

Якщо ви в процесі огляду виявили які-небудь дефекти або незавершені нюанси, їх слід зафіксувати в акті прийому-передачі житла. Об'єкти будівництва мають певний гарантійний термін. Він обов'язково повинен бути прописаний в договорі, зазвичай, терміном на 5 років. І якщо ви виявите будь-якої шлюб в квартирі, то підрядник зобов'язаний за певний термін його усунути, причому, за свій рахунок. Цим може зайнятися і забудовник, використовуючи для цього кошти гарантійного утримання. Однак, виходячи з практики, часто такі питання, пов'язані з фінансуванням ліквідації дефектів, стають об'єктом спору в суді.