Вікна

Утеплення вікон. Основні моменти

Утеплення вікон. Основні моменти У зимовий час року дуже важливо захистити будинок від холодів, зберегти тепло, щоб було комфортно і затишно. Якщо ви встановили якісні вікна (а найчастіше це пластикові), то проблема їх утеплення виникнути не повинно.

Але ситуації можуть бути різні, і ми починаємо розплачуватися за придбання дешевих неякісних склопакетів, на встановлення яких намагалися трохи заощадити.

Утеплення вікон самостійно – це технологічний процес, на початку якого потрібно звернути увагу на чистоту стекол, рам та їх цілісність. Насамперед необхідно вимити рами і замінити всі тріснуті шибки.

Після перевірки вікон на пропускання холоду необхідно визначити і усунути всі сколи та тріщини. Для цього візьміть силіконовий герметик і приступайте до закладенні тріщин. Вони заповнюються спеціальним будівельним інструментом між рамами і склом, а також підвіконням. Після цього поверхні зачищаються від надлишків герметика простий вологою ганчіркою, при стійких забрудненнях – її необхідно промити в бензині.

На наступному етапі використовується для утеплення ущільнювальна стрічка. Розміри цього елемента залежать від ширини тріщин, які необхідно опрацювати. Стрічка прикладається без зусиль і натягу цілісної смужкою в місцях, де край стулки зачіпає раму. Якщо виникли труднощі, стрічку можна зафіксувати канцелярськими скобами.

Для утеплення вікон підходить використання різних плівок для теплосберегания. Переваги даних виробів у тому, що вони добре пропускає світло, зберігає тепло, не пропускаючи назовні інфрачервоне випромінювання. Плівка має 2 сторони, перша володіє металевим блиском і є що проводиться, її обов'язково потрібно наклеювати назовні. Після всіх вимірювань плівка обрізається і кріпиться цвяхами до основи рами.