Вікна

Які вибрати відкоси

Які вибрати відкоси На сьогоднішній день найбільш популярними вікнами вважаються металопластикові. І як всім відомо, їх установка то тривалий і складний процес, який ділиться на декілька підпроцесів.

І установка укосів – це і є один з підпроцесів. До речі, ця стадія одна із завершальних.

Види укосів

Отже, бувають штукатурні укоси. Вони досить популярні, і причиною тому є гранично низька їх вартість.

Але у таких укосів є безліч недоліків. Основним недоліком є те, що під впливом сонячного світла, якого до речі біля вікна дуже багато, і під впливом вологи штукатурка дуже швидко втрачає свій колір.

Які вибрати відкоси
Які вибрати відкоси

Крім цього, через просідання будинку вона може дуже легко потріскатися. Мало того, встановлюються такі укоси досить довго, близько двох тижнів.

Пояснюється це тим, що штукатурку потрібно класти в кілька шарів, а кожному шару потрібно час для того, щоб висохнути. Ну і останній недолік – це те, що такі укоси не передбачені для теплоізоляції, тому тепло в будинку зберегти не вдасться, він буде йти на вулицю.

Які вибрати відкоси
Укоси з гіпсокартону ще гірше, ніж штукатурні. Власне, і використовуються вони набагато рідше. З часу встановлюються такі укоси приблизно стільки ж, скільки і штукатурні, але від впливу вологи вони псуються ще сильніше.

Вибір кращого варіанту

Найкращий варіант – це дерев'яні відкоси, але потрібно розуміти, що грошей на них знадобиться набагато більше. Зате результат буде видно на обличчя. Дерев'яні укоси не тільки прикрасять вікна, вони ще й захистять будинок від холоду та вологи.

Встановлюються такі укоси зазвичай фахівцями, так як тут потрібно особливий професіоналізм. Та й доглядати за такими укосами не дуже-то легко.

Найоптимальніший варіант – це пластикові укоси. По-перше, ці укоси не дуже дорогі. По-друге, вони стануть логічним продовженням пластикових вікон. По-третє, такі укоси маю радий переваг.

Вони мають відмінну звуко - і теплоізоляцію. Адже пластикові вікна самі по собі добре справляються з цим, а за наявності пластикових укосів, це буде ще більш сильно помітно.

Часу на установку таких укосів знадобиться всього лише один день. До того ж вони дуже прості в експлуатації. Крім цього пластикові укоси довговічні і прослужать до 20 років. Вони не змінюють свій колір та не зіпсуються від сонця і вологи. Плюс до всього є широкий асортимент пластикових укосів, тому можна підібрати ті, які будуть ідеально гармоніювати з вікном.