Вікна

Плаваючий паркетна підлога

Плаваючий паркетна підлога На перший погляд це звичайний паркетна підлога, у якого хіба що малюнок укладання відрізняється від звичної стандартної «ялинки». За зовнішнім виглядом він нагадує палубний настил: такі ж лінії дощечок, зміщені один щодо одного.

Звичайна укладання: ряд за рядом. І тим не менше за цим криється щось інше, а саме — принципово інша технологія настилання підлоги, виключає тяжку припасування окремих дощечок один до одного з наступною їх фіксацією.

Мова йде про збірному паркеті, укладання якого не вимагає високої кваліфікації виконавця, тобто ви самі можете впоратися з цією роботою. Найцікавіше, що за зовнішнім виглядом акуратно покладеного підлоги тільки фахівець здогадається про його справжньою конструкції.

Це паркетні дошки довжиною більше двох метрів, поверхня яких являє собою майстерну імітацію штучного паркету. Зазвичай паркетні дощечки бувають розміром 60 x 400 мм. Паркетна дошка отфанерована шпоном у вигляді прямокутників 60x350 мм. При робочій ширині паркетної дошки 188 мм на ній «уміщається» три ряди дощечок. Настеливши один елемент збірного паркету, ми укладаємо 18 паркетних дощечок.

Шпунт і гребінь, наявні в кожному злементе, дозволяють з'єднувати паркетні дошки урівень. Викладаємо їх за принципом «плаваючого» настилу — без жорсткої фіксації з підставою підлоги. Дошки укладаємо прямо на основу, гуртуючи їх один з одним на клею. Гребінь кожного елемента має трапецієподібну форму — це запобігає виступання клею назовні при з'єднанні дощок. На поверхні підлоги стики дощок не мають щілин, шари фанеровки щільно прилягають один до одного.

Збірний паркет можна настилати на всі сухі, рівні підстави, а також на перекриття з дерев'яних балок або текстильні килимові перекриттях, в теплих і вологих приміщеннях, а також там, де внизу немає підвального приміщення, необхідно влаштовувати шар пароізоляції. Для цього використовують поліетиленову плівку завтовшки 0,2 мм, яку розстеляють, перекриваючи краю сусідніх смуг на 20 см і проклеівая їх у місці стику. Щоб вирівняти дефекти чорного підлоги і знизити рівень ударних шумів, поверх плівки укладаємо шар коркового матеріалу, повсті або гофрокартону товщиною близько 2 мм

Паркетні дошки рекомендується розташовувати адоль світлового потоку від вікна. Поверх зношеного дощатої підлоги паркет настилають поперек старих дощок. Починати краще від рівної стіни, розташовуючи дошки шпунтом до стіни. Шматок, що залишився останньої дошки першого ряду укладаємо першим в другому ряду і т д.

Між поперечними стиками двох суміжних рядів потрібно витримувати відстань не менше 30 см. При згуртовуванні дощок використовуємо www.postroil.com та дерев'яний брусок, що оберігає гребінь дошки від пошкодження.

Уздовж кожної стіни залишаємо деформаційний шов, для чого між нею та відповідною поруч дощок вставляємо клини. Дошки останнього ряду, як правило, доводиться різати едоль з урахуванням ширини залишається щілини і нерівностей стіни.

Останню дошку укладаємо поверх передостаннього ряду, поєднавши крайки. За допомогою короткого відрізка дошки намічаємо лінію реза, переносячи розмір незаповненого проміжку на заготовку, яку після обрізки укладаємо до стіни і скріплюємо з сусідньої дошкою. Як і раніше, в щілину між стіною і дошкою вставимо клини, які видалимо після затвердіння клею.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Збірний паркет може бути з берези, дуба, бука, ясена та клена. Він складається з трьох склеєних шарів деревини, розташованих взаимноперпендикулярно Товщина паркету 14 мм. Його поверхня захищена п'ятишаровим покриттям www.postroil.com не містить формальдегіду. Щоб уникнути подряпин на паркеті, ніжки меблів рекомендується забезпечити повстяними накладками. Паркет можна укладати на перекритті з встановленою системою підігріву підлоги.